24.02 SA
 
16:15
 
U14 MASCULIN
HB DUDELANGE vs. SCHIFFL./BETTBG.U14
C.S. RENE HARTMANN
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. ESP. RUMELANGE
C.S. SCHIFFLANGE
25.02 DI
 
14:00
 
U12M TOURNOIS
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. BETTEMBOURG
 
16:00
 
U17 MASCULIN
HB PETANGE vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. RODANGE
 
17:15
 
SENIORS DAMES
HANDBALL KÄERJENG vs. HBC SCHIFFLANGE
UM DRIBBEL
 
17:30
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. HC BERCHEM
C.S. GREVENMACHER
01.03 JE
 
20:00
 
SENIORS HOMMES
HB MUSELDALL vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. GREVENMACHER
03.03 SA
 
10:00
 
Groussen Handball "Schnupperdag" am Centre Sportif zu Schëffleng. Fir Kanner a Jugendlecher vun 4 bis 15 Joer.
 
16:30
 
U17 FEMININ
HB DUDELANGE vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. RENE HARTMANN
 
18:00
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. CHEV DIEKIRCH
C.S. SCHIFFLANGE
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HB MERSCH
C.S. SCHIFFLANGE
04.03 DI
 
16:00
 
U14 MASCULIN
SCHIFFL./BETTBG.U14 vs. HC BERCHEM
C.S. SCHIFFLANGE
 
17:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HC STANDARD
C.S. BETTEMBOURG
 
19:00
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. RED BOYS DIFF.
HALL OS. H.SCHMITZ
06.03 MA
 
20:30
 
SENIORS DAMES
HC STANDARD vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. BONNEVOIE
 
20:30
 
U21 MASCULIN
CHEV DIEKIRCH vs. ESCH/SCHIFFL.U21
C.S. DIEKIRCH
09.03 VE
 
19:00
 
Scampisowend 2018 beim HBC Schëffleng.
10.03 SA
 
14:00
 
U14 MASCULIN
HANDBALL ESCH vs. SCHIFFL./BETTBG.U14
HALL OS. H.SCHMITZ
 
16:00
 
U17 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. RED BOYS DIFF.
C.S. SCHIFFLANGE
 
18:30
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HB DUDELANGE
C.S. SCHIFFLANGE
 
19:00
 
SENIORS HOMMES
HC ATERT REDANGE vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. REDANGE
11.03 DI
 
__:__
 
U21 MASCULIN
HANDBALL KÄERJENG vs. ESCH/SCHIFFL.U21
UM DRIBBEL
 
10:00
 
U7 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
COQUE
 
10:00
 
U10 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
COQUE
 
10:00
 
U12M TOURNOIS
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
COQUE
 
17:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HC BERCHEM 2
C.S. BETTEMBOURG
17.03 SA
 
16:00
 
U17 MASCULIN
HC STANDARD 2 vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. BONNEVOIE
 
16:30
 
SENIORS DAMES
HB MUSELDALL vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. GREVENMACHER
 
18:00
 
U17 FEMININ
HANDBALL KÄERJENG vs. HBC SCHIFFLANGE
UM DRIBBEL
 
18:00
 
U14 MASCULIN
SCHIFFL./BETTBG.U14 vs. HB DUDELANGE
C.S. SCHIFFLANGE
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. CHEV DIEKIRCH
C.S. SCHIFFLANGE
18.03 DI
 
19:00
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. HC BERCHEM
HALL OS. H.SCHMITZ
20.03 MA
 
17:30
 
U17 FEMININ
HANDBALL ESCH vs. HBC SCHIFFLANGE
HALL OS. H.SCHMITZ
21.03 ME
 
18:30
 
U14 MASCULIN
HC BERCHEM vs. SCHIFFL./BETTBG.U14
C.S. CRAUTHEM
24.03 SA
 
18:30
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HANDBALL KÄERJENG
C.S. SCHIFFLANGE
25.03 DI
 
09:30
 
U12M TOURNOIS
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. GREVENMACHER
 
13:30
 
U17 FEMININ
CHEV DIEKIRCH vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. DIEKIRCH
 
17:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. CHEV DIEKIRCH
C.S. BETTEMBOURG
 
18:00
 
SENIORS HOMMES
ESP. RUMELANGE vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. RUMELANGE
 
18:00
 
U21 MASCULIN
HB DUDELANGE vs. ESCH/SCHIFFL.U21
C.S. RENE HARTMANN
28.03 ME
 
19:15
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HB PETANGE
C.S. BETTEMBOURG
07.04 SA
 
18:00
 
SENIORS DAMES
CHEV DIEKIRCH vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. DIEKIRCH
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HB MUSELDALL
C.S. SCHIFFLANGE
08.04 DI
 
19:00
 
U21 MASCULIN
RED BOYS DIFF. vs. ESCH/SCHIFFL.U21
C.S. OBERCORN
14.04 SA
 
15:00
 
U14 MASCULIN
SCHIFFL./BETTBG.U14 vs. HANDBALL ESCH
C.S. SCHIFFLANGE
 
17:00
 
U17 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. HB DUDELANGE
C.S. SCHIFFLANGE
15.04 DI
 
17:00
 
SENIORS HOMMES
HB MERSCH vs. HBC SCHIFFLANGE
HALL OS. CSP MERSCH
 
17:00
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HC STANDARD
C.S. SCHIFFLANGE
 
19:00
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. CHEV DIEKIRCH
HALL OS. H.SCHMITZ
19.04 JE
 
18:30
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. CHEV DIEKIRCH
COQUE
 
19:00
 
U17 MASCULIN
HC STANDARD vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. BONNEVOIE
27.04 VE
 
18:30
 
U17 MASCULIN
HC BERCHEM 2 vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. CRAUTHEM
 
19:00
 
Grousse Quizowend vum HBC Schëffleng
28.04 SA
 
14:15
 
U14 MASCULIN
HB DUDELANGE vs. SCHIFFL./BETTBG.U14
C.S. RENE HARTMANN
 
20:00
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. HANDBALL KÄERJENG
HALL OS. H.SCHMITZ
29.04 DI
 
18:30
 
U17 FEMININ
RED BOYS DIFF. vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. FOUSBANN
04.05 VE
 
20:30
 
U21 MASCULIN
HC BERCHEM vs. ESCH/SCHIFFL.U21
C.S. CRAUTHEM
05.05 SA
 
16:00
 
U17 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. HANDBALL KÄERJENG
C.S. SCHIFFLANGE
 
18:00
 
SENIORS DAMES
HB DUDELANGE vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. RENE HARTMANN
 
18:00
 
U14 MASCULIN
SCHIFFL./BETTBG.U14 vs. HC BERCHEM
C.S. SCHIFFLANGE
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HC ATERT REDANGE
C.S. SCHIFFLANGE
06.05 DI
 
17:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HC STANDARD 2
C.S. BETTEMBOURG
12.05 SA
 
14:00
 
U14 MASCULIN
HANDBALL ESCH vs. SCHIFFL./BETTBG.U14
HALL OS. H.SCHMITZ
 
16:00
 
U17 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. HANDBALL ESCH
C.S. SCHIFFLANGE
 
18:00
 
U17 MASCULIN
CHEV DIEKIRCH vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. DIEKIRCH
 
20:00
 
SENIORS HOMMES
CHEV DIEKIRCH vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. DIEKIRCH
13.05 DI
 
17:00
 
SENIORS DAMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HB MUSELDALL
C.S. SCHIFFLANGE
 
19:00
 
U21 MASCULIN
ESCH/SCHIFFL.U21 vs. HB DUDELANGE
HALL OS. H.SCHMITZ
02.06 SA
 
19:00
 
Participation à la Nuit des Sports. Ateliers Handball au Centre Sportif
22.06 VE
 
11:00
 
Schëfflenger Fest 2018 avec la participation du HBC Schifflange
23.06 SA
 
11:00
 
Schëfflenger Fest 2018 avec la participation du HBC Schifflange
01.07 DI
 
09:00
 
Marche Gourmande 2018
24.08 VE
 
09:00
 
Grillades chez Cactus Kayl par le HBC Schifflange
25.08 SA
 
09:00
 
Grillades chez Cactus Kayl par le HBC Schifflange
30.09 DI
 
16:00
 
Moudendefilé 2018 vum HBC Schëffleng
13.10 SA
 
19:00
 
Haxendeeg 2018
14.10 DI
 
11:00
 
Haxendeeg 2018