Samedi
19.01
 
14:00
 
U17 MASCULIN
HANDBALL ESCH vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
HALL OS. H.SCHMITZ
Dimanche
20.01
 
10:00
 
U11 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
UM DRIBBEL
Samedi
26.01
 
18:00
 
SENIORS HOMMES
HBC SCHIFFLANGE vs. HB DUDELANGE
C.S. SCHIFFLANGE
Dimanche
27.01
 
14:00
 
Grousse KANNERBAL vum HBC Schëffleng
 
15:15
 
U15 MASCULIN
HB MERSCH vs. SCHIFFL/BETTBG. U15G
HALL OS. CSP MERSCH
 
17:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HB DUDELANGE
C.S. BETTEMBOURG
Samedi
02.02
 
15:00
 
U13 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. CHEV DIEKIRCH
C.S. SCHIFFLANGE
 
16:00
 
U17 MASCULIN
HC STANDARD vs. BETTBG./SCHIFFL.U17
C.S. BONNEVOIE
 
18:00
 
SENIORS DAMES
HC STANDARD vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. BONNEVOIE
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
HC BERCHEM vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. CRAUTHEM
Dimanche
03.02
 
10:00
 
U11 MIXTE
HBC SCHIFFLANGE vs. DIVERS TOURNOI
C.S. SCHIFFLANGE
 
17:00
 
U15 MASCULIN
SCHIFFL/BETTBG. U15G vs. RED BOYS DIFF.
C.S. SCHIFFLANGE
Samedi
09.02
 
14:30
 
U13 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. HB MUSELDALL
C.S. SCHIFFLANGE
 
17:45
 
U15 MASCULIN
ESCH/PETANGE U15 vs. SCHIFFL/BETTBG. U15G
C.S. PETANGE
Dimanche
10.02
 
10:00
 
U7 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
UM DRIBBEL
 
18:00
 
SENIORS DAMES
CHEV DIEKIRCH vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. DIEKIRCH
 
20:15
 
SENIORS HOMMES
CHEV DIEKIRCH vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. DIEKIRCH
Dimanche
03.03
 
00:00
 
U11 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. RENE HARTMANN
Dimanche
10.03
 
10:00
 
U7 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
COQUE
 
10:00
 
U11 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
COQUE
 
16:15
 
U13 FEMININ
RED BOYS DIFF. vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. FOUSBANN
 
17:00
 
U15 MASCULIN
SCHIFFL/BETTBG. U15G vs. HANDBALL KÄERJENG
C.S. SCHIFFLANGE
Vendredi
15.03
 
19:00
 
Scampisowend vum HBC Schëffleng am Hall Polyvalent
Samedi
16.03
 
14:30
 
U13 FEMININ
HBC SCHIFFLANGE vs. HB PETANGE
C.S. SCHIFFLANGE
Dimanche
24.03
 
14:00
 
U7 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. BETTEMBOURG
 
17:00
 
U15 MASCULIN
SCHIFFL/BETTBG. U15G vs. CHEV DIEKIRCH
C.S. SCHIFFLANGE
 
18:00
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. HC ATERT REDANGE
C.S. BETTEMBOURG
Samedi
30.03
 
16:00
 
U13 FEMININ
HC ATERT REDANGE vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. REDANGE
Dimanche
31.03
 
09:30
 
U11 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. OBERCORN
 
14:00
 
U15 MASCULIN
HC STANDARD vs. SCHIFFL/BETTBG. U15G
C.S. BONNEVOIE
Mercredi
03.04
 
19:30
 
U17 MASCULIN
BETTBG./SCHIFFL.U17 vs. RED BOYS DIFF.
C.S. BETTEMBOURG
Dimanche
28.04
 
10:00
 
U11 MIXTE
HBC SCHIFFLANGE vs. DIVERS TOURNOI
C.S. SCHIFFLANGE
Dimanche
05.05
 
09:00
 
U7 MIXTE
DIVERS TOURNOI vs. HBC SCHIFFLANGE
C.S. PETANGE
Dimanche
19.05
 
10:00
 
U7 MIXTE
HBC SCHIFFLANGE vs. DIVERS TOURNOI
C.S. SCHIFFLANGE
Dimanche
16.06
 
__:__
 
MARCHE GOURMANDE 2019 vum HBC Schëffleng
Samedi
28.09
 
19:00
 
HAXENDEEG 2019 vum HBC Schëffleng
Dimanche
29.09
 
11:00
 
HAXENDEEG 2019 vum HBC Schëffleng
Dimanche
27.10
 
16:00
 
MOUDENDEFILE 2019 vum HBC SCHËFFLENG